ODRA zagra w barażach

Zakończyły się zmagania na III ligowych piłkarskich boiskach. Odra Opole zwyciężyła 2:0 drużynę Miedzi Legnica na jej boisku, natomiast Sklanik Gracze pokonał 3:0 Promień Żary.

 

Po tym meczu Odra zapewniła sobie udział w meczach barażowych o II ligę. Przeciwnika naszego zespołu poznamy po zakończeniu rozgrywek na drugim froncie. Bramki dla opolskiej drużyny zdobyli Marek Tracz (9 min) i Marcin Rogowski (78 min). Do Legnicy wybrali się najwierniejsi fani niebiesko-czerwonych, którzy po wielu niepowodzeniach w ostatnich meczach w końcu mają powody do radości. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że do awansu droga jest jeszcze daleka, jednak dzisiejsze zwycięstwo na boisku lidera III ligi, a zarazem beniaminka II ligi – pozwoli zawodnikom opolskiej Odry nabrać pewności siebie przed najważniejszymi meczami w sezonie.
Druga drużyna z zachodniej części Górnego Śląska – Skalnik Gracze zwyciężył 3:0 Promień Żary i zapewnił sobie utrzymanie w III lidze. Bramki dla Skalnica zdobyli Litwin – dwie i Bąk Sukces tym większy, ponieważ nasz zespół był w tym sezonie beniaminkiem ligi, a jak wiemy w ostatnich czterech sezonach każdy z naszych zespołów spadał po rocznym pobycie do IV ligi.

Posted in Sport.