Listy RUCHU AUTONOMII ŚLĄSKA do sejmiku woj. opolskiego – lista nr 11

Komitet Wyborczy RUCH AUTONOMII ŚLĄSKA zarejestrował listy wyborcze we wszystkich 5 okręgach sejmiku woj. opolskiego.

Okręg nr 1 – m. Opole i powiat opolski
1. Piotr Długosz – lat 36, Kotórz Mały, gm. Turawa
2. Dariusz Ebisch – lat 39, Opole
3. Artur Sitek – lat 37, Ozimek
4. Edyta Döhner – lat 33, Kosorowice, gm. Tarnów Op.
5. Stanisław Staniszewski – lat 80, Opole
6. Kerstin Seewald – lat 23, Stare Budkowice, gm. Murów
7. Matias Jambor – lat 22, Zagwiździe, gm. Murów
8. Ewa Wiench – lat 45, Brynica, gm. Łubniany
9. Florian Libawski – lat 33, Dobrzeń Wielki
10. Luiza Woitczyk – lat 32, Szczedrzyk, gm. Ozimek
11. Marek Cichoń – lat 31, Opole
12. Natalia Długosz – lat 36, Zawada, gm. Turawa
13. Ewa Margos – lat 49, Prószków
14. Konrad Ciamaga – lat 30, Miedziana/Opole

Okręg nr 2 – pow. oleski, kluczborski i namysłowski
1. Marek Czaja – lat 38, Dziedzice
2. Izabela Brol – lat. 33, Kolonia Biskupska, gm. Radłów
3. Artur Wloczyk – lat 35, Wichrów, gm. Radłów
4. Roman Giza – lat 42, Borki Wielkie, gm. Olesno
5. Klaudia Kubosch – lat 26, Borki Wielkie, gm. Olesno
6. Wojciech Swoboda – lat 30, Pludry, gm. Dobrodzień
7. Klaudia Pawełczyk-Zając – Świercze, gm. Olesno
8. Andrzej Weintritt – lat 53, Namysłów
9. Anna Nowak – lat 32, Nowe Karmonki, gm. Radłów
10. Regina Podpora – lat 63, Pokój
11. Mateusz Pawełczyk – Świercz, gm. Olesno

Okręg nr 3 – pow. kędzierzyński i strzelecki
1. Robert Słota – lat 36, Dzielnica, gm. Cisek
2. Dorota Łakis – lat 53, Strzelce Op.
3. Damian Simon – lat 47, Stare Koźle, gm. Bierawa
4. Gerard Marondel – lat 50, Kędzierzyn-Koźle
5. Mariusz Wiecha – lat 39, Pokrzywnica, gm. Reńska Wieś
6. Marta Bartoszuk – lat 20, Kędzierzyn-Koźle
7. Andrzej Kołodziej – lat 47, Zimna Wódka, gm. Ujazd
8. Katarzyna Brzyska – lat 38, Kędzierzyn-Koźle
9. Aleksandra Matejuk – lat 22, Kędzierzyn-Koźle
10. Sebastian Huczyński – lat 24, Kędzierzyn-Koźle

Okręg nr 4 – pow. krapkowicki, prudnicki i głubczycki
1. Mirosław Patoła – lat 38, Dąbrówka Górna, gm. Krapkowice
2. Ewa Marzec – lat 53, Malnia, gm. Gogolin
3. Agnieszka Zuziak-Rudecka – lat 34, Prudnik
4. Jacek Toborek – lat 47, Głubczyce
5. Joachim Ebel – lat 67, Głogówek
6. Nicole Ketzler – lat 22, Cisek
7. Ingryda Klepek – lat 45, Brzeźce
8. Joanna Bartoszuk – lat 24, Kędzierzyn-Koźle
9. Patryk Rogosch – lat 32, Nowy Browiniec, gm. Lubrza

Okręg nr 5 – pow. pow. nyski i brzeski
1. Bernard Teichmann – lat 46, Nysa
2. Sebastian Bednarczyk – lat 39, Bąków, gm. Grodków
3. Krystyna Kislinger – lat 50, Nysa
4. Andrzej Bobkiewicz – lat 57, Opole
5. Genowefa Kielesińska – lat 64, Kędzierzyn-Koźle
6. Przemysław Zaradkiewicz – lat 30, Giełczyce, gm. Skoroszyce
7. Anna Charęza – lat 22, Nysa

 

Posted in Działalność and tagged , , .